
Пахощі пыльцовое Hem Midnight Bloom Small Box, з ароматом квітів і сандалу 15 г (KG-2099)
35 ₴
- Немає в наявності
- Код: KG-2099
Ароматні масальные пахощі фірми Hem!
Протягом багатьох століть деревина сандалового дерева інтенсивно використовувалася для приготування фігур богів Індії та Китаю. Ще древня китайська медицина, слідом за індійської стала застосовувати сандалову пасту, зроблену з деревного пилу, змішаної з жиром або рослинним маслом, в якості лікувального або косметичного засобу.
Аромат сандалу приносить заспокоєння і релаксацію при виникненні негативних психоемоційних реакцій на стресові ситуації і конфлікти. Усуває плаксивість, безсоння, астено-депресивний синдром. Сприяє зростанню творчих здібностей.
Пахощі – ароматні речовини – використовувалися людьми ще з давніх часів як парфумерного і лікувального засобу, а також під час релігійних ритуалів. Згадки про пахощі зустрічаються в Біблії і Корані. Ароматичні речовини високо цінувалися древніми єгиптянами, римлянами і греками, їх порівнювали за цінності з дорогоцінними каменями.
На сьогоднішній день ми частіше використовуємо пахощі для створення сприятливої атмосфери в домі та на роботі. Однак крім гарної, привабливої атмосфери, ароматичні речовини здатні ще впливати на наш настрій, загальний стан здоров'я, активність, поведінка, енергетику, удачу в справах. Іншими словами, якщо знати, який вплив має той або інший аромат, можна скорегувати негативний і примножити позитивний.
Аромати можна умовно поділити на:
Седативні (заспокійливі в стресових ситуаціях, при перевтомі). До таких ароматів відносять аромат чайного дерева, меліси, ромашки, сандалу, герані, ванілі.
Стимулятори (стимулюючі нашу активність, покращують нашу уважність, покращують працездатність). До таких ароматів відносять аромат лимона, мандарина, апельсина, магнолії, кориці, розмарину, кедра.
Захисні (захищають від пристріту, псування, заздрості, недоброзичливості). До таких ароматів відносяться аромати ялівця, троянди, шавлії, мигдаль, ладану, гвоздики.
Адаптогени (нормалізують роботу нервової системи, усувають перепади настрою). До таких ароматів відноситься лаванда, материнка, мирра, троянда, м'ята, жасмин, чебрець.
Ті чи інші аромати рекомендується використовувати ще і в залежності від часу доби. Так, наприклад, до ранкових ароматам відносять: сосну, герань, бергамот, м'яту, кедр, грейпфрут. Ці аромати сприяють легкому пробудження, оптимізму та бадьорості.
Вдень рекомендується віддавати перевагу ароматам рожевого дерева, розмарину, евкаліпта, бергамоту. Ці аромати допоможуть зберегти вашу працездатність, покращать продуктивність і будуть сприяти хорошої концентрації уваги.
Увечері ж краще віддавати перевагу ароматам іланг-ілангу, лаванди, пачулі, рожевого дерева. Ці аромати допоможуть розслабитися, заспокоїтися.
Ті чи інші пахощі також здавна наділялися ще й цілющими та магічними властивостями. Так вважалося, що:
Аромат сандала приносит успокоение и релаксацию при возникновении негативных психоэмоциональных реакций на стрессовые ситуации и конфликты.
Бергамот приносит деньги, отвечает за богатство.
Ваниль помогает в любовных делах.
Жасмин приносит счастье и гармонию, открывает таланты и развивает способности.
Лаванда ассоциировалась с очищением и исцелением.
Мята приносит удачу и везение.
Роза приносит любовь, счастье, гармонию.
Лотос ассоциировался с силой, исцелением, медитацией, властью.
Ладан означал покровительство, благословение, ассоциировался с мужеством.
Розмарин вважалося, міг виганяти злих духів, лікувати людину.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Індія |
Вага | 15 г |
Запах | Квіткові |
Тип | Ароматичні палички |
- Ціна: 35 ₴